Mikro Oluklu Baskı Makine Parkuru

Mikro kutu, mikro dopel kutu, ayaklı pano, stantlar ve display üretimi.

E, B, C, EB dalgaya sıvama vb.

Akademi Bant Bina

Levha Üretim Tipleri

E Dalga (Mikro Dalga) : Bir metredeki oluk sayısı 295, oluk yüksekliği 1,15 mm. – 1,65 mm. arasında olan oluklu mukavvadır. İnce bir dalga olan E dalga oluklular; dayanıksız tüketim malları ve hediyelik ambalajlar için üretilir.

B Dalga (İnce Dalga) : Bir metredeki oluk sayısı 150 – 184, oluk yüksekliği 2,1 mm. – 2,9 mm. arasında olan oluklu mukavvadır. Oluk yüksekliklerinin ve dalga aralıklarının az olması nedeniyle yüzey ezilmesine karşı diğerlerinden daha dayanıklı olan B dalga, diğerlerine göre baskıya daha uygun yüzeye sahiptir.

C Dalga (Orta Dalga) : Bir metredeki oluk sayısı 120 – 145, oluk yüksekliği 3,5 mm. – 3,7 mm. arasında olan oluklu mukavvadır. Bu dalga tipi de  B tipi gibi en iyi alt ve üst sıkıştırma dayanıklılığı sergiler.

E+B (Çift Dalga) : E ve B dalga ürünlerin bir araya gelmesiyle oluşan çift katlı ürün tipidir. Bu üretim tipi de en az B+C kadar dayanıklı olup genellikle ağır veya hafif, fakat hacimce B+C için talep edilenden daha ufak ürünlerin ambalajı için uygulanır. Örn. Dayanıklı Tükettim malları, El Aletleri, Televizyon, Tekstil, Makine Parçaları, Ayakkabı… vb.

 

Mikro Oluklu Baskı Makine ​Parkuru

ROLAND
100 x 140 Cm.
6 Renk + Disp. Lak
Baskı Makinesi

KBA
105 x 145 Cm.
5 Renk + Disp. Lak
UV Baskı Makinesi

– Selofan Sıcak Sistem

– Otomatik Sıvama

– Kesim 2 adet otomatik

– Dijital Baskı (Az adet stand baskıları için 1-30 adet arası)

– Plotter (Maket kesim için vb.)

 
 

Neden Akademi Ofset?

Bizi tercih etmek için çok fazla sebebiniz var.

Yenilikçi Kadro

Profesyonel Hizmet

Üst Düzey Güvenlik

Verilere Dayalı Üretim

%100 müşteri Memnuniyeti

Üretim ve Makina Parkurumuz

Scroll to Top